27 Ocak 2008 Pazar

26/01/2008

Saat 8'de uyandım. Anneannem ve teyzemin karne hediyesi olarak aldığı oyuncaklarla oynadım. Kahvaltımı yaptım. Televizyon izledim. Annemle şekilli kurabiye yaptık. Sinemaya gittik. Filmden önce hamburger yedik. Sonra da Don Kişot'u izledik. Film güzeldi ama azıcık da korkunçtu. Eve gelince anneannemler bize geldi. Anneannemle risk oynadık. Babam beni erken aldı ve babamın yeni arabası müthişti. Hemen Kartal'a gittik çünkü birisi şirkette ışığı açık bırakmıştı. Sonra babanneme gittik. Mert ve Berk abimle oyun oynadık. Akşam babamın evine gittik. Eğlenceli bir film izleyip uyudum.
Pazar sabahı uyandık ve babaanneme kahvaltıya gittik. Mert'le bilgisayarda oyun oynadık. Öğlen pide yedik. Sonra babamın evine gittik. Orda otururken Öznur teyzeler geldi. Özde, Zeynep, Mert ve Berk'le oyun oynadık. Dönüşte saçımı kestirmek için kuaföre gittik ama kapalıydı. Babamın yeni arabasıyla azıcık turladık ve eve geldik. Babamı yolcu ettim, annemle k'nexle oynadık, kurabiye yedik, tatil kitabımın baya bir sayfasını yaptım, yemek yedik. Şimdi de bloguma yazıyorum.

2 yorum:

sefika dedi ki...

Bugün seni görmedim bitanem.ama gününü ne güzel anlatmışsın.güzel zaman geçirdiğine sevindim.yarın görüşürüz.öptüm

Safa Tarkan dedi ki...

Sevgili Ozan,
Karnene çok sevindik. Tatil de başladı. Ooooh. Ne güzel. Hem dinlenir hem de eğlenirsin. Tatil ödevi verdiler mi okuldan? Eğer verdilerse arada da onu yaptın mı senden keyiflisi olmaz.
Gözlerinden öperiz. Aylin & Safa.