26 Şubat 2008 Salı

26.Şubat.2008

Dün okuldan dönüşte Gülin bize geldi. Oyun oynadık, yemek yedik, anneannemin yapıp gönderdiği bicibici diye bir tatlı yedik. Ben o tatlıyı sevdim ama Gülin beğendi mi bilmiyorum. Sonra annemin bir öğrencisi geldi. Gülin de annemin öğrencisi ile tanıştı. Gülin'le birbirimize kitap okuduk, sonra da uyuduk. Sabah önce Gülin, sonra annem ve en sonun da ben uyandım. Kahvaltımızı yaptık.
Arabaya binerken annem cep telefonunun çantasında olduğunu görmemiş. Tam eve giderken buldu. Okula giderken annem Gülin'le bana 80'lik dosya aldı. Okula vardık. Ders yaptık. Okul çıkışı annemle eve geldik, ödevlerimi yaptım. Ödevler çok kolaydı. Yemeğimizi yedik. Şimdi ise annemin öğrencisinin dün benim için getirdiği uğur böceği şeklindeki pastayı yiyeceğiz.

5 yorum:

Aklımdakiler... dedi ki...

Merhaba Ozan, önceden sessiz sessiz annenin bloğunu okuyordum, şimdi bir de sen varsın okunacak.. Ne güzel yazmışsın, aferin.. Yaşın itibariyle böyle bir aktiviteye girişmen bence çok hoş.. Umarım devamı gelir..

Hoşçakal ve kendine dikkat et... sevgiler. Filiz.

endiseliperi dedi ki...

ooo pastaya bayıldım! eve arkadaşının gelmesi, gece kalıp uyuması kadar eğlenceli bir şey yoktur dünyada.

öpüyorum.

hoşçakal.

Butterfly dedi ki...

Ozan'cığım ne güzel yazıyorsun, arkadaşınla birbirinize kitap okumanıza bayıldım bu arada, kıskandım sizi valaa oğluma söylim hemen o da bir bloğ açsın:)
çok öpüyorum seni.

Öykücü dedi ki...

Ozan:)

Sen pastanın uğur böceği olduğunu söyleyene kadar ben onun kırmızı benekli bir şapka giymiş zenci kadın kafası olduğunu sanmıştım.Hatta antenlerini de kulakları sanıyordum:))

Annen kadar sade ve sıcak yazıyorsun.

Sevgiler..

şule dedi ki...

Anneden sevgiler :)