8 Şubat 2008 Cuma

Capitol Gezisi


Bugün sabah anneannem, teyzem, annem ve ben kahve dünyasına gittik. Limonata içip, çikolata fondü yedim. Fondüyü çok sevdim, hatta bayıldım. Ordan sonra D&R'a gittik. Anneannem bana "bir varmış, bir uçmuş" adlı kitabı aldı. Bu sırada saat ne yazık ki 13 olmuştu ve dişçiye gittik. Geri kalan iki dişime de çürümelerini önlemek için cila yapıldı. Doktorum şeker ve komik biri. Tavşan maskesi takıyor.
Dişçiden sonra Pizza Hut'ta yemek yedik ve anneannemi eve bıraktık. Nereye gideceğimize karar verirken, ben "Capitol'e gidelim" dedim. Biz de Capitol'e gittik. Garaja inmek için sıra bekledik, arabayı park ettik ve biraz gezdik. Ben ""yoruldum" demeye başladım. Ta ki Toyz Shop'u görünceye kadar. Annem bana ordan bir at arabalı roma askeri aldı. Biraz daha gezdik, ben "yoruldum" demeye devam edince eve geldik. Yolda teyzem oyuncağımı söktü, böylece evde hemen oyuncağımla oynamaya başladım.

1 yorum:

sefika dedi ki...

Ozanım seni çok seviyorum bitanem.İyi ki varsın.Negüzel çıkmışsın dişçi koltuğunda.Sinan beyin maskesi de görünmüş:))))Alem bu anişkon!Seni dişçide bile fotoğrafladı.Benim tatlı oğluşum.Hergünün çok güzel geçsin.Sevgimle